Schrott - skup aut

Najlepsze ceny za skup aut w Zabrzu!

Świadczymy usługi skupu samochodów oraz auto – złomu. Złomowanie samochodów, zaświadczenie o demontażu auta. Legalne usługi złomowania pojazdów.

Złomowanie - skup

Skup aut

Płacimy gotówką, oferujemy najlepsze stawki w okolicy!

Legalne złomowanie

złomowanie samochodów

złomujemy i skupujemy auta powypadkowe, pokolizyjne

Części zamienne

Części samochodowe

Oferujemy części zamienne do samochodów różnych marek.

Dbamy o zadowolenie klientów:
5/5

Jesteśmy małą, lokalną i rodzinną firmą, która od ponad 25 lat złomuje dla Państwa samochody! Zapewniamy pełną uczciwość przy każdym zleceniu, którego się podejmujemy, a także zapewniamy rzetelne informacje oraz porady dla naszych klientów. 

Stawiamy na jakość i zadowolenie! Obsługa jaką możemy dla Państwa pełnić wiąże się z dokonaniem wszelkich niezbędnych formalności. 

Skupujemy auta, a także złomujemy samochody różnych marek, osobowe, dostawcze i ciężarowe. Wystawiamy zaświadczenie o przyjęciu pojazdu do kasacji i legalne umowy kupna-sprzedaży auta. Dojeżdżamy do Zabrza po samochody naszą auto lawetą – zadzwoń i umów się na odbiór pojazdu prosto spod Twojego domu lub innego miejsca, które wskażesz. 

złomowanie - skup aut

obsługujemy miasto Zabrze!

kasacja samochodów region Zabrze

Lokalizacja Zabrza umożliwia nam skuteczny dojazd do naszych klientów. Zajmujemy się auto- skupem, z atrakcyjnymi stawkami za każdy pojazd, niezależnie od jego marki i rocznika. Oferujemy profesjonalne usługi kasacji aut.

Skup samochodów dla klientów z miasta Zabrze:

skup - kontakt

Sprzedaż części od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:30, w soboty do 14:00

Skupowanie i złom aut: 9:00 – 17:30 od poniedziałku do soboty